Зустріч з стейкхолдером, начальником відділу фінансової та податкової звітності АТ "Укртелеком" Зелінською Мар'яною Олегівною

12 жовтня 2021

6 жовтня 2021 року на кафедрі "Облік і аудит" ННІЕіУ НУХТ відбулася зустріч викладачів та здобувачів спеціальності "Облік і оподаткування" у форматі онлайн лекції в ZOOM з стейкхолдером, начальником відділу фінансової та податкової звітності АТ "Укртелеком" Зелінською Мар'яною Олегівною, випускницею кафедри. Мар'яна Олегівна з практичного досвіду розповіла про важливість дисконтування заборгованості суб'єктів господарювання та особливості його практичного проведення на підприємстві. Слід відмітити, що тема дисконтування заборгованості є однією з основних, зважаючи на кількість запитів консультантам та широку практику податкових спорів. Дякуємо, високваліфікованому фахівцю, Зелінській Маряні Олегівні за цікавість та доступність подачі такого важливого матеріалу, сподіваємось на подальші зустрічі!!!