Проведено бінарну лекцію на тему «Науковий погляд: бухгалтерський облік в системі економічних відносин»

1 грудня 2020

26.11.2020 р. для здобувачів першого курсу бакалаврського рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування» проведено бінарну лекцію на тему «Науковий погляд: бухгалтерський облік в системі економічних відносин» доценткою кафедри обліку і аудиту Іриною Колос із запрошеною лекторкою Ольгою Гудименко (бухгалтер в компанії ТОВ «Ю-Контрол»).

Впродовж лекції розглянуто особливості вручення премії Шведського центрального банку з економічних наук пам’яті Альфреда Нобеля (Нобелівська премія з економіки) і зв'язок бухгалтерського обліку з досягненнями нобелівських лауреатів з економіки.

Ольга Гудименко представила свій науковий шлях: від студентської науки (участь у конференціях різних рівнів в НУХТ і в Україні, перемоги у Всеукраїнських олімпіадах і Всеукраїнському конкурсі наукових робіт) до професіонала-практика, яка готова сприяти розвитку професійної компетентності молоді.

В ході запитання-відповіді студенти проявили активність і зацікавленість щодо професійних навичок бухгалтера і виконання наукових завдань, що дозволяють поповнити скарбничку знань і навичок.

Завершила зустріч Ольга Гудименко такими напутніми словами:

1. Здійснення наукових досліджень розвиває навички презентувати себе, свої ідей, свої результати.

2. Науковий пошук сприяє набуттю комунікативних навичок у спілкуванні з ровесниками, науковим керівником, викладачами, знаними дослідниками.

3. Висловлювання і захист професійного судження дозволяє проявляти гнучкість й адаптивність при відстоюванні власної позиції з урахуванням рекомендацій і побажань.

4. Не шкодувати про помилки, оскільки прожита і пережита помилка забезпечує досвід і наближає до успіху.

 

За результатами бінарної лекції студентство і науково-педагогічний персонал запрошені відкривати світ науки не лише за допомогою друкованих видань, але й пройти онлайн-курси з бізнес-розвідки від компанії, яка робить бізнес середовище в нашій країні – прозорим, від ТОВ «Ю-Контрол», за посиланням - https://youcontrol.com.ua/academy/

 

Кафедра обліку і аудиту висловлює вдячність компанії ТОВ «Ю-Контрол» за підтримання молоді на шляху професійного становлення і зростання. Очікуємо на нові зустрічі і співпрацю!!!

    НОВИНИ