Електронний документооборот

26 квітня 2020

Вимогою сьогодення є диджиалізація бізнесу, в тому числі виконання функцій бухгалтера при складанні і реєстрації первинних документів, формуванні і поданні окремих форм звітності. Розвиток економічного суспільства вимагає від сучасного фахівця на практиці знання і застосування сучасних інформаційних систем і технологій.

23 квітня 2020 року здобувачі і викладачі кафедри Обліку і аудиту (доценти Ірина Колос і Ганна Осадча, старший викладач Тетяна Редзюк, завідувач лабораторією Світлана Скоморохова) набували додаткових професійних компетентностей щодо електронного документообороту і цифровізації бізнес-процесів з вбудованим інтелектом шляхом участі у вебінарі «Електронний документообіг. Готові рішення для роботи з документами та процесами» від компанії LITIKO, спікер – Олександр Хуторний, директор з розвитку.

В ході вебінарної сесії отримано інформацію про можливість покращення продуктивності праці з мінімізацією часу на узгодження й затвердження документів за допомогою інтелектуальних систем, а також використання штучного інтелекту для оброблення потоку первинних документів і контролю за їх рухом.

Набуті знання буде використано здобувачами в ході написання дипломної робіт та подальшого фахового становлення, а викладачами при підготовці навчально-методичного забезпечення. 

    НОВИНИ