Доцент кафедри обліку і аудиту Ірина Колос долучилася до роботи VІIІ МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕС-ФОРУМУ КНЕУ «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА:СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО»

1 грудня 2020

25.11.2020 р. доцент кафедри обліку і аудиту Ірина Колос долучилася до роботи VІIІ МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕС-ФОРУМУ КНЕУ «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА:СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО».

В ході панельної дискусії «Форми співпраці корпоративних та академічних університетів» (модератори: Вероніка Верба і Володимир Малічевський) розглянуто глобальні й всеохоплюючі проблеми щодо новітніх трендів в процесах навчання і розвитку персоналу, майбутнього значення корпоративних і академічних університетів та учасників професійної освітньої екосистеми і форми їх співпраці. За результатами обговорення підкреслено важливість побудови кар’єрної траєкторії сучасного фахівця, який вміло трансформує теоретичні знання у практичні навики.

Під час панельної дискусії «Інноваційні моделі взаємодії університету з бізнесом» (модератори: Олександр Дима і Олексій Олексюк) відбулося обговорення використання ресурсів університету для задоволення бізнес-потреб, інноваційної моделі розвитку персоналу і значущості тест-центрів на базі університету. За результатами конструктивного діалогу акцентовано увагу на відкритій співпраці закладів вищої освіти і бізнесу.

Цікаві питання і дискусії щодо тенденцій розвитку академічних і корпоративних університетів і можливої інтеграції зусиль науки, бізнесу, та освіти для покращення добробуту кожного сприяють пошуку нетрадиційних форм співпраці.